Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego-
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

NAUCZYCIELE:

  1. Zbigniew Kamiński - dyrektor szkoły, naucz. dyplomowany, wychowawca świetlicy,

  2. Danuta Gonera- wicedyrektor szkoły, naucz. dyplomowany, integracja sensoryczna,

  3. Brejt- Banaszak Małgorzata- bilogia, chemia, przyroda

  4. Ciok Ewelina- nauczyciel w-f w klasach 1-3, świetlica

  5. Chmiel Agnieszka- nauczyciel Punktu Przedszkolnego

  6. Cysewski Łukasz- muzyka, j. angielski, wychowawca kl. 6

  7. Derezulko Anna- nauczanie zintegrowane kl.3, oddział przedszkolny, wczesne wspomaganie rozwoju

  8. Dybaś Emanuela- j. niemiecki

  9. Gazicka Grażyna- integracja sensoryczna, rewalidacja, wczesne wspomaganie rozwoju

  10. Górecka Liliana- matematyka

  11. Heromin Izabela- rewalidacja

  12. Hinc Agnieszka- pedagog, doradztwo zawodowe

  13. Iwańska Bożena- pedagog, biblioteka, j. kaszubski

  14. Janeczko Magdalena- nauczyciel Punktu Przedszkolnego, terapia

  15. Kaliszewska Beata- nauczyciel Punktu Przedszkolnego, wczesne wspomaganie rozwoju, terapia

  16. Kamińska Jolanta- j. polski, logopeda

  17. Kapusz Aleksandra- integracja sensoryczna

  18. Kawka Alicja- nauczyciel Punktu Przedszkolnego

  19. Kopowicz Marcelina- j. kaszubski

  20. Kopyś Tomasz- informatyka, technika, zajęcia komputerowe

  21. Kryńska Magdalena- fizyka, geografia

  22. Nowakowska Sylwia- historia, WOS, religia, Edukacja dla bezpieczeństwa, świetlica, regionalizm, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca kl. 5

  23. Ornowska Agnieszka- nauczyciel Punktu Przedszkolnego, pedagog

  24. Osowski Andrzej- religia

  25. Piekarska Paulina- w-f w klasach 4-6, integracja sensoryczna, wychowawca klasy 4

  26. Rogozińska Iwona, nauczanie zintegrowane kl.2, plastyka

  27. Rugała Teresa- nauczanie zintegrowane kl. 1, gimnastyka korekcyjna, świetlica, oddział przedszkolny

  28. Sawka Daria- nauczyciel Punktu Przedszkolnego, logopeda, wczesne wspomaganie rozwoju

  29. Skoneczna Monika- świetlica, nauczyciel Punktu Przedszkolnego, oddział przedszkolny

  30. Snopek Zdzisław- w-f w klasach 7-8

  31. Staszak Lucyna- j. polski, wychowawca kl. 8

  32. Strelau- Kuszyńska Hanna- matematyka, wychowawca kl. 7

  33. Wawrzyniak Beata- logopeda, rewalidacja

  34. Wojtczak Magdalena- nauczyciel Oddziału Przedszkolnego, rewalidacja

  35. Zadka Aneta- nauczyciel wspomagający

  36. Zagdan- Dymek Małgorzata- nauczyciel wspomagający, świetlica, rewalidacja


 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:


 

  1. Adamiak Aleksandra- pomoc nauczyciela

  2. Derezulko Kamila- pomoc nauczyciela

  3. Gazda Klaudia- pomoc nauczyciela

  4. Kuras Jolanta- sprzątaczka

  5. Lemańska Izabela- pomoc nauczyciela

  6. Ławrynowicz Mira- sekretarz szkoły

  7. Majewska Joanna- sekretarka, woźna

  8. Małek Żaneta- pracownik gospodarczy

  9. Miłek Agnieszka- pomoc nauczyciela

  10. Rugała Zofia- sprzątaczka

  11. Rugała Leszek- woźny, konserwator

  12. Sidor Alicja- woźna, pomoc kuchenna

  13. Winiarczyk Joanna- pomoc nauczyciela, pomoc kuchenna

  14. Wolska Anna- pomoc nauczyciela

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Cysewski 03-04-2008 15:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Łukasz Cysewski 03-04-2008
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Cysewski 23-10-2019 14:53